Featured

ප්‍රංශයේ සුදු කාන්තාවකට අතවර කර 3 ගුණයක් ගෙවා නීතියේ රැහැනින් චම්පික බේරී ආ හැටි

කාන්තාවක් සමග බලහත්කාරයෙන් යහන්ගත විමට ඇයගේ පෙම්වතාට 6 වතාවක් හිසට විදුලිය අල්ලලා පිස්සෙකු කල ප්‍රා නායක අමාත්‍ය පාඨ්ළී චම්පික රණවක 2013දී රාජපක්ෂ රජය සමයේ විදුලි බල ඇමති ලෙස කටයුතු කල සමයේ අන්තර්ජාතික සම්මේලනයකට සහභාගි වීමට ප්‍රංශයට ගිය අවස්ථාවක චම්පිකගේ උමතු ලිංගික ආශාවන් නිසා සිදු වූ ඇබැද්දියක් මේ වනවිට වාර්තා වි තිබේ.

මෙම ප්‍රංස සංචාරයට චම්පික ඇමති සමග විදුලි බල මණ්ඩලයහි සේවය කල ඉංජිනේරුවෝ කිහිප දෙනකුත් සහභාගි වී ඇති අතරමොවුන් සියල්ලම එක හෝටලයක නැවතිමට කලින් මුදල් ගෙවා පිළියෙළ කර තිබුනද ප්‍රංසයට ගොඩ බැසු පසු චම්පික රණවක අන් අය සමග එම හෝටලයේ නැවතීම ප්‍රතික්ෂේප කර තිබේ. පසුව මිල අධික හෝටලයක කාමරයක් ලබා ප්‍රංශයේ සිටි මුළු කාලය තුල එම හෝටලයේ නැවතී සිටිමට චම්පික කටයුතු කර තිබේ.

අසම්මත ලිංගික කටයුතුවල යෙදී සංතෘප්තියක් ලබන මෙම විකෘති කාමාතුරයා ප්‍රංශයේ වෙසෙන තමාට හිතවත් ශ්‍රී ලාංකිකයෙකු ලවා මුදලට ශරීරය විකුණන සිදු කාන්තාවක් ගෙන්වා ගෙන ඇති අතර සුදු සමක් දුටු තැන තම විකෘති කම දහස් ගුණයකින් වැඩි වෙන මෙම කාමාතුරයා මෙම කාන්තාවට ඉතාම පහත් විකෘති ක්‍රියාවන් කිරීමට උත්සහ කර තිබේ.මෙම ක්‍රියාවන් වල යෙදිමට එකග නොවූ මැය නොයෙකුත් ආකාරයෙන් මෙම ක්‍රියාවන් වල නොයදෙන ලෙස අමාත්‍යවරයාට දන්වා තිබේ.නමුත් චම්පික අමාත්‍යවරයා උමතු ලෙසින් තම අසාවන් ඉටු කරගෙන තිබේ.

තමාගේ කැමැත්තකින් තොරව සිදු කල මෙම ක්‍රියාවන් ගැන කිපී ඇති මෙම සුදු කාන්තාව තමාට බලහත්කාර කමක් කර ඇති බවත් ඒ පිළිබඳව පොලිසියට වාර්තා කිරීමට සිදු වන බව චම්පික රණවකට දන්වා ඇති අතර සිදු විය හැකි අපකීර්තිය ගැන භිය වී වහාම මෙම කාන්තාව සපයපු ප්‍රංසය වෙසෙන තමාට හිතවත් ශ්‍රී ලාංකිකයට දුරකතනයෙන් කතා කර තමාට සිදු වී ඇති ඇබැද්දිය ගැන දන්වා තිබේන අතර වහාම එම හෝටලයට පැමිණි මොහු මෙම කාන්තාව සමග සාකච්ඡා කර පොලිසියට නොයන ලෙස ඉල්ලා බැගෑපත් වී තිබේ.

අවසානයේ අදාළ ප්‍රංශ කාන්තාව පොලිසි යන ගමන නවත්වා ඇත්තේ එකග වූ මුදල මෙන් තුන් ගුණයක් ලබා දිමනි.

චම්පික රණවක යනු විකෘති ලිංගික ක්‍රියාකාරකම් වල යෙදෙන්නේකු බව ඔහුගේ බිරිඳ පවා අනාවරණය කර තිබේන අතර එම අනාවරණය එවකට ලංකා ඊ නිවුස් හරහා රටේ ජනතාවට දැන ගැනිමට සැලස්සු වරදට ඊ නිවුස් පාවාදුන් ප්‍රගීත් එක්නැලිගොඩ ඝාතනය කිරිමට පවා චම්පික කටයුතු කල බව අප අවස්ථා ගණනාවකදි අනාවරණය කළා.

නිර්මලා කෙසේ හෝ පාඨලී චම්පික හා පවුල් ජීවිතයක් ගෙන යෑමේ අරමුණින් හෙතෙම ගෙදර ගෙන්වා ගත්තද ඒ හැම දිනකම ඔහු කෙළේ ඇයගේ යෝනි මගට බෝතල් ඇතුළු කර නැරඹීමයි, ඡායාරූප ගැනීමයි. මේ අතර පාඨලී චම්පිකට හෙල උරුමයේ පිහිටෙන් පාර්ලිමේන්තුවට ඇතුළු වීමට වාසනාව ලැබිණ.මාදිවෙල මන්ත්‍රි නිවාසවල චම්පික රණවක තනියම පදිංචි විය. දිනක එහි ගිය නිර්මලාට දකින්නට ලැබුණේ මුළු කාමරය පුරාම කාම සී.ඩී. පට තැන්පත් කර ඇති අන්දමය.

කියවන්න – එක්නැලිගොඩට මරු කැඳවූ චම්පික ගැන ලියූ ලිපිය…

හර්ෂ බණ්ඩාර තිලකසිරි මහතා විසින් සිදුකල චෝදනාවට කිසිම පිළිතුරක් මේ වන තුරු ලබා නොදී ඇති විකෘති මානසිකත්වයකින් යුතු චම්පික අමාත්‍යවරයා සම්බන්ධයෙන් තවත් තොරතුරු රැසක් අප ඉදිරියේදි අනාවරණය කිරිමට සුදානමින් සිටි.

චම්පිකගේ මේ අස්වාභාවික ලිංගික ක්‍රියාකාරකම් සදහා ඒ සදහාම ගැලපෙන වයස 40ක පමණ ගැහැණියක් හැව්ලොක් හී පිහිටි සුපිරි නිවාස සංකීර්ණයක(නම අනාවරණය නොකරමි ) සිටින අතර ඇමතිවරයා එම ගැහැණිය හමුවිමට යන්නේ අදක ඊයෙක නොවන බව වගකිමෙන් යුතුව සදහන් කල හැක.මෙම අස්වාභාවික ලිගික ආතල් දෙන ගැහැණියගේ නම සිල්වි වන අතර ඇය සමග පසුගිය ජනාධිපතිවරණ සමයේ ඇමතිවරයා රාත්‍රී ගණන් ගතකර ඇත්තේ මැතිවරණ ව්‍යාපාරයට පිංසිදුවන්නටය.

සිල්විගේ අස්වාභාවික ලිංගික ක්‍රියාකාරකම් අතර පිරිමින්ට කසයෙන් තැලිම,ගැටගසා ලිංගික අවයව වලට කසයෙන් පහර දිම,පිරිමියා බිම පෙරලා යටිපතුල් ලෙව කවා ගැනිම සහ විවිධ ලිංගික උපකරණ භාවිතා කිරිම වැනි දෑ අඩංගු වන අතර සමාන්‍ය අයෙකුට වුවද 1 පැයක් සදහා රුපියල් 250000ක් ගෙවා සේවාව ලබාගත හැකි අතර ප්‍රිමියම් කස්ටමස්ලා සදහ වෙනම සැලකිලිද ඇති බව සිල්විගෙන් සැපගත් අය දනී.

Copyright © 2017 LNW TODAYThemetf

To Top